Skandinaaviatervis

Blog

Miks eelistada C vitamiini, mis sisaldab kaltsium-L-askorbaati?

by in C-vitamiin, Tervis 8. dets. 2022

Kaltsium-L-askorbaat ja askorbiinhape on C vitamiini erinevad vormid. Kaltsiumi-L-askorbaat, mis on leelis, tekitab veres leeliselise keskkonna, samal ajal kui askorbiinhape,olles ise happeline, muudab ka vere happeliseks.

Toidulisandid, mis sisaldavad askorbiinhapet, sisaldavad 100 % C vitamiini, mis

Kaltsium-L-askorbaat aga on kombinatsioon kaltsiumist ja askorbiinhappest, mis annab C vitamiini 1000 mg kohta 890 kuni 910 mg askorbiinhappe kujul ning ülejäänud 90 kuni 110 mg tuleb kaltsiumist.

Kaltsium-L-askorbaat on

Kaltsiumi askorbaat sobib kasutamiseks ka neile, kes ei talu askorbiinhapet. Kui tavaline, askorbiinhapet sisaldav toidulisand tekitab sulle ebameeldivaid kõrvalmõjusid kõhulahtisuse, soole ärritussündroomi või kõrvetiste näol, siis kaltsiumi-L-askorbaat, mida kasutatakse Skandinaavia Tervise C vitamiini preparaadi valmistamisel, oleks sulle parem valik tänu kaltsiumile, mis aitab pärssida happe mõju. Kaltsiumi askorbaadi pH tase on neutraalne, mistõttu see ei põhjusta ka seedetrakti häireid.

Skandinaavia Tervise C-vitamiin

Päevane annus- 2 tabletti- sisaldavad 800mg C vitamiini (calcium ascorbate) ja 100mg bioflavonoide.
Ühest purgist jätkub kolmeks kuuks.

Skandinaavia Tervise C-vitamiini tablettidele on lisatud tsitruse bioflavonoide, mis toetavad C-vitamiini rolli organismis, aitavad kaasa C-vitamiini toimele ja imendumisele kaasa ja toetavad C-vitamiini järk-järgulist imendumist orgamismi.

 Telli oma jõulukink Skandinaavia Tervisest!

Telli C-vitamiin 3 KUU VARU suurepärase hinnaga – 15.00! (tavahind 37.90)

    Ostukorv